KidZe büyük indirim!!! KidZe büyük indirim!!! KidZe büyük indirim!!! KidZe büyük indirim!!!

Kidzee 1.0 Tog Flowerzee Z-Suit Uyku Tulumu

970,00 TL
KARGO BEDAVA
  lütfen seçim yapınız
  Stokta Var.
  Hızlı Gönderi
  Güvenli Alışveriş
  İade ve Değişim
  Tog Değeri : 1.0 TOG

  •1.0 TOG değeri ile 20°C - 24°C oda sıcaklığında bebeğiniz için battaniyesiz yorgansız rahat bir uyku sunar.
  •4 Mevsim kullanılabilmektedir.
  •Ürün kumaş karışımı %50 pamuk ve %50 Modal içermektedir.
           Kayın ağacından üretilen modal kumaş tamamıyla doğal, yaş ve kuru dayanıklılığı yüksek bir lif çeşididir. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklı olan modal nem transferi özelliğiyle ön plandadır. Modal lifinden üretilen kumaşlar yumuşak bir yapıdadır.

  Kendinize en uygun TOG değerini bulmak için;

  0.2 TOG 27°C - 30°C arası oda sıcaklığında battaniye ya da herhangi bir ısı koruyucu ekipmana gerek duymadan bebeğinizin üşümeden ve terlemeden rahat bir uyku uyumasını sağlar.

  0.5 TOG Romper 28°C- 30°C arası oda sıcaklığında battaniye ya da herhangi bir ısı koruyucu ekipmana gerek duymadan bebeğinizin üşümeden ve terlemeden rahat bir uyku uyumasını sağlar.

  0.5 TOG Zee Suit 24°C – 28°C arası oda sıcaklığında battaniye ya da herhangi bir ısı koruyucu ekipmana gerek duymadan bebeğinizin üşümeden ve terlemeden rahat bir uyku uyumasını sağlar.

  1.0 TOG 20°C – 24°C arası oda sıcaklığında battaniye ya da herhangi bir ısı koruyucu ekipmana gerek duymadan bebeğinizin üşümeden ve terlemeden rahat bir uyku uyumasını sağlar. Ülkemizde ortalama oda sıcaklığı 23°C’dir.

  1.5 TOG 18°C – 20°C arası oda sıcaklığında battaniye ya da herhangi bir ısı koruyucu ekipmana gerek duymadan bebeğinizin üşümeden ve terlemeden rahat bir uyku uyumasını sağlar.

   
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Yükleniyor...