KidZe büyük indirim!!! KidZe büyük indirim!!! KidZe büyük indirim!!! KidZe büyük indirim!!!

Kidzee 1.5 Tog Glowzee Z-Suit Bebek Kışlık Uyku Tulumu

%10indirim
1.500,00 TL
1.350,00 TL
KARGO BEDAVA
  lütfen seçim yapınız
  Stokta Var.
  Hızlı Gönderi
  Güvenli Alışveriş
  İade ve Değişim
  Tog Değeri : 1.5 TOG
  •1.5 TOG değeri ile 18°C – 20°C arası oda sıcaklığında battaniye ya da herhangi bir ısı koruyucu ekipmana gerek duymadan bebeğinizin üşümeden ve terlemeden rahat bir uyku uyumasını sağlar.
  •4 Mevsim kullanılabilmektedir.
  •Ürün kumaş karışımı %100 pamuk
  •Dolgu %100 doğal elyaf

  Kendinize en uygun TOG değerini bulmak için;

   

  0.2 TOG
   27°C - 30°C arası oda sıcaklığında battaniye ya da herhangi bir ısı koruyucu ekipmana gerek duymadan bebeğinizin üşümeden ve terlemeden rahat bir uyku uyumasını sağlar.

   

   

  0.5 TOG Romper 
  28°C- 30°C arası oda sıcaklığında battaniye ya da herhangi bir ısı koruyucu ekipmana gerek duymadan bebeğinizin üşümeden ve terlemeden rahat bir uyku uyumasını sağlar.

   

   

  0.5 TOG Zee Suit 
  24°C – 28°C arası oda sıcaklığında battaniye ya da herhangi bir ısı koruyucu ekipmana gerek duymadan bebeğinizin üşümeden ve terlemeden rahat bir uyku uyumasını sağlar.

   

  1.0 TOG 20°C – 24°C arası oda sıcaklığında battaniye ya da herhangi bir ısı koruyucu ekipmana gerek duymadan bebeğinizin üşümeden ve terlemeden rahat bir uyku uyumasını sağlar.  Ülkemizde ortalama oda sıcaklığı 23°C’dir.

  1.5 TOG 18°C – 20°C arası oda sıcaklığında battaniye ya da herhangi bir ısı koruyucu ekipmana gerek duymadan bebeğinizin üşümeden ve terlemeden rahat bir uyku uyumasını sağlar.

   
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Yükleniyor...